Aπό Πέμπτη 24 Ιανουαρίου 2013 και μέχρι την Παρασκευή 1 Φεβρουαρίου 2013, θα πραγματοποιείται δωρεάν, στην Μαιευτική Γυναικολογική Κλινική του Γενικού Νοσοκομείου Κομοτηνής «ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ», ΤΕΣΤ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, στα πλαίσια της πρόληψης κατά του καρκίνου του τραχήλου.
Οι γυναίκες που θα προσέλθουν για την ανωτέρω εξέταση, δεν θα έχουν καμία οικονομική επιβάρυνση και δεν απαιτείται να έχουν κλείσει προηγουμένως ραντεβού.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;