Άμεση ήταν η ανταπόκριση της 16η Μ/Κ Μεραρχίας στο αίτημα του Αντιπεριφερειάρχη Έβρου κ. Δημ. Πέτροβιτς για συνδρομή στο έργο αποκατάστασης ηλεκτροδότησης, συνέπεια της κακοκαιρίας που έπληξε τον Εβρο.
Σύμφωνα με ανάρτηση του κ. Δημ. Πέτροβιτς:
“Ευχαριστούμε την 16η Μ/Κ Μεραρχία για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα διάθεσης ερπυστριοφόρου οχήματος για μεταφορά συνεργείου της ΑΔΜΗΕ, προκειμένου να αποκατασταθούν οι βλάβες στο δίκτυο ηλεκτροδότησης υψηλής τάσης, σε δύσβατες από την χιονόπτωση περιοχές του δήμου Διδυμοτείχου”
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;