Η υπ’ αριθμόν 14 στο πινάκιο υπόθεση που εκδικάστηκε το πρωί της Τρίτης 4 Μαρτίου στο Μονομελές Πλημμελειοδικείο Ροδόπης παρουσίασε ιδιαίτερα ενδιαφέρον, αφού επρόκειτο για τη γνωστή υπόθεση με την ανάμειξη βοείου κρέατος με κρέας αλόγου, για την οποία είχε προκληθεί μεγάλος θόρυβος πριν ακριβώς ένα χρόνο. Ένας θόρυβος ο οποίος μπορεί να έπληξε οικονομικά αλλά και ηθικά την εταιρεία Χούτος Catering, όμως η Δικαιοσύνη δικαίωσε τις εξαρχής ενστάσεις των ανθρώπων της εταιρείας και εξέδωσε αθωωτική απόφαση.
Αναλυτικότερα στο δικαστικό ρεπορτάζ της καθημερινής εφημερίδας της Κομοτηνής Ο ΧΡΟΝΟΣ.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;