Η Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Κομοτηνής ανακοίνωσε ότι την Κυριακή 17 Μαΐου 2020 θα πραγματοποιηθούν εργασίες ασφαλτοστρώσεων στην οδό Ορφέως και στα δύο ρεύματα, στο κομμάτι από τη διασταύρωση της Εθνικής Τράπεζας μέχρι και το βαρέλι του τροχονόμου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;