Γράφει ο Νίκος Αρβανίτης Ο κ. Αντώνιος Πασχάλης επέλεξε την οδό του εμπαιγμού των Θρακιωτών και των χρηστών της Εγνατίας … Συνεχίστε να διαβάζετε το App εναντίον διακινητών και ο εμπαιγμός μας από την ΕΓΝΑΤΙΑ ΟΔΟ Α.Ε. – Αδιαφορία για την Ασφάλεια των Θρακιωτών.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί