Το απόγευμα του Σαββάτου 8/2/2014 και ώρα 7 η δημοτική παράταξη «Σπάρτακος», με την ευκαιρία της κοπής της πίτας της, πραγματοποιεί στο ξενοδοχείο «Φιλία» (άνω όροφος) μία μεγάλη συγκέντρωση με πολιτικά κυρίως και αυτοδιοικητικά χαρακτηριστικά.
Όπως αναφέρεται και στο σχετικό δελτίο τύπου “Σας καλούμε όλους, με στόχο να μιλήσουμε για τον «Σπάρτακο», να κάνουμε μία σύντομη αναδρομή σε όσα υλοποιήσαμε τα προηγούμενα τρία χρόνια, καθώς και να παρουσιάσουμε κάποια από όσα έχουμε ήδη δρομολογήσει ή σκοπεύουμε να πραγματοποιήσουμε στο μέλλον.Κυρίως όμως θέλουμε να δώσουμε τον λόγο στους συμπολίτες μας και να συζητήσουμε ανοιχτά για την πόλη, τα προβλήματα και τις προοπτικές της.”
Η συγκέντρωση περιλαμβάνει απογευματινό μπουφέ και η τιμή της πρόσκλησης είναι 5 ευρώ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;