Την Δευτέρα 08 Ιουνίου 2015, στο Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Ροδόπης συνήλθε η Γενική Συνέλευση των αντιπροσώπων των πρωτοβάθμιων μελών της Ομοσπονδίας Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Θράκης – ΟΕΕΘ και πραγματοποιήθηκαν οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη οργάνων διοίκησης και αντιπροσώπων στην Γενική Συνέλευση της Ελληνικής Συνομοσπονδίας Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας – ΕΣΕΕ.
Το νέο εντεκαμελές Διοικητικό Συμβούλιο της ΟΕΕΘ όπως αυτό προέκυψε από την ανωτέρω εκλογική διαδικασία και την ειδική συνεδρίαση της συγκρότησης του σε σώμα που ακολούθησε, έχει την εξής σύνθεση:
Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;