Ο Σύλλογος Ατόμων με Κινητικά Προβλήματα και Φίλων Ν. Ροδόπης «ΠΕΡΠΑΤΩ», θα ξεκινήσει τη λειτουργία του προγράμματος «ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ 2015» στην παραλία Φαναρίου- Αρωγής για τρίτη συνεχόμενη χρονιά από τη Δευτέρα 13 Ιουλίου 2015. Το πρόγραμμα θα υλοποιείται υπό την εποπτεία της Καθηγήτριας Φυσικής Αγωγής, Ευαγγελίας Μακρή.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο του Συλλόγου «ΠΕΡΠΑΤΩ» 25310 36909.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;