Η ομάδα του Μπάσκετ με Αμαξιδίου «Ηρόδικου» κατάφερε και τερμάτισε πρώτη και αήττητη στη κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος και το Σάββατο ,26/4/2023, στις 20:00 παίζει το πρώτο νοκ αουτ παιχνίδι εντός έδρας που θα διεξαχθεί στο Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής .Ο αντίπαλός του θα είναι ο «Ήφαιστος» από τη πόλη της Πάτρας με στόχο τη νίκη και τη μεγάλη άνοδο στη Α1 κατηγορία. Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη και σημαντική για τους αθλητές μας με σκοπό τη ενθάρρυνση τους για να παλέψουν για τη κατάκτηση της θέσης αυτής. Σας περιμένουμε όλους/όλες.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;