Την ακολουθία του αγιασμού πραγματοποίησε την Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Μαρωνείας και Κομοτηνής Παντελεήμων με την ευκαιρία της επίσκεψής του στις εγκαταστάσεις της Ποτοποιίας – Οινοποιίας Θράκης, μετά την οποία απεύθυνε προς όλους εγκάρδιες ευχές, παροτρύνοντας την επιτυχή συνέχιση της λειτουργίας της Εταιρείας και την ενίσχυση της συνεισφοράς της στην ανάπτυξη του τόπου και της Πατρίδας μας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;